Виготовлення постпроцесорів

Наша команда складається з професіоналів у своїй справі, мають за плечима великий практичний досвід написання постпроцесорів, керуючих програм на великих заводах. Сильний склад програмістів дозволяє нам розробляти постпроцесори під різні верстати з ЧПУ, з різною кількістю осей: фрезерні 3,4,5-ти осьові, токарні 2,3 осьові, токарно-фрезерні, автомати поздовжнього точіння, електроерозійні верстати. При цьому можливе написання під наступні стійки ЧПУ: Fagor, FANUC, HAAS, Heidenhain, Mitsubishi, Siemens, Маяк. Кожен з фахівців нашої команди профі в розробці постпроцесорів для однієї CAM системи, а великий склад команди дозволяє писати під наступні cистема: ADEM, ESPRIT, HSMWorks, Mastercam, NX, PowerMILL, SolidCAM, SprutCAM.

На кожен розроблений нами постпроцесор ми даємо 2 роки гарантії, при цьому, всі побажання клієнта по постпроцесор протягом цих двох років будуть додаватися абсолютно безкоштовно. Для контакту з клієнтом можуть бути використані наступні види зв’язку: Skype, WhatsApp, Telegram, Viber, ВК, Facebook, телефонний дзвінок, електронна пошта, приїзд фахівця.

З чого почати і як проводитися робота нашої компанії? Розпишемо на прикладі роботи з клієнтом блогером Едуардом CNC Skill (https://www.youtube.com/c/CNCSKILL)

В першу чергу, що необхідно зробити кліенту- це відправити назва верстата, стійки ЧПУ, вказати кількість осей і CAM систему, для якої потрібно написати постпроцесор. Надіслати ви можете на будь-який месенджер WhatsApp, Telegram, Viber за номером телефону: 8 (902) 615-38-75, на електронну пошту: postcnc@ukr.net

Після відправки цієї інформації, наші фахівці ознайомитися з нею і сформують техніко-комерційну пропозицію, яка відправлять вам.

Якщо все влаштовує, то починається процес підготовки технічного завдання, наші фахівці допоможуть вам в цьому. Якщо у Вас є певні вимоги, то ви заздалегідь направляєте нам, і вони будуть враховані в технічному завданні, яке буде докладено до договору.

Ось приклад вимог, які відправив нам Едуард (CNC Skill):

Після підготовки технічного завдання, переходимо до етапу узгодження і підписання договору, в якому буде прописано всі основні умови, терміни виготовлення, вимоги до постпроцесор, гарантія і т.д. Як тільки договір підписаний, наші фахівці приступають до розробки постпроцесора. Далі, по готовності, відправляємо його по електронній пошті разом з інструкцією по запуску і тестової деталлю, яку необхідно буде завантажити на верстат і перевірити працездатність постпроцесора. Якщо все добре і постпроцесор працює, підписуємо акт прийому-передачі. Якщо є якісь зауваження, то усуваємо їх протягом 1-3 днів (дані терміни прописуються в договорі) і заново відправляємо на перевірку. Якщо ж верстат